O życiu

“Najtrudniejszy pierwszy krok, zanim innych zrobisz sto”

To miejsce powstało z myślą o każdej z nas. Jestem kobietą, ale jestem też mamą, a od jakiegoś czasu bardzo chętnie sięgam po fachową literaturę, która pozwala mi w inny sposób spojrzeć na emocje mojego dziecka, na jego zachowanie i bardzo chętnie tu podzielę się z wami tym, jaki wpływ zmiana mojego podejścia, zmieniła moje dziecko, a może nie tyle zmienia, co umocniła jeszcze naszą więź i pozwoliło spojrzeć inaczej na moją córkę, na Jej zdanie, a czasami i te niezbyt fajne zachowania.

Przyznam szczerze, że do niedawna z lekkim dystansem podchodziłam do wszelkiego rodzaju psychologicznych pozycji książkowych, ale kiedy pierwszy raz książka z tej kategorii trafiła w moje ręce, zupełnie zmieniła moje spojrzenie praktycznie na wszystkie sfery życia.

Z pewnością każdy z nas, chce być szczęśliwy. A co, jeśli Wam powiem, że każdy z nas może być szczęśliwy? Każdy. I tak naprawdę to zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Nikt nie sprzeda nam przepisu na szczęście, ale to my możemy to szczęście zaprosić do naszego życia. A jak? O tym wszystkim w kolejnych wpisach.

Zapraszam do mojego małego kawałka w sieci. Weź w dłonie filiżankę kawy, usiądź wygodnie i zostań ze mną. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie. A jeśli chcesz, żebym napisała jakiś wpis, specjalnie dla Ciebie, napisz mi maila, a zrobię to.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.